The Goal Without Plan is Just a Wish

Google'dan şık ve iddialı bir ürün; "Google WiFi"

1496698476_1526294826.jpg

06 6 2017

Daha güçlü, daha verimli ve uzak noktalara ulaşabilen bir internet ağı oluşturmayı sağlayan Google WiFi, mini hoparlörü andıran görünümü ile de oldukça şık ve kompakt bir görünüme sahip. Şimdilik sadece beyaz renk olarak satışa sunulsa da ileride talebe göre diğer renklerin de eklenip eklenmeyeceği merak konusu. 

Google WiFi internet bağlantısıyla ilgili tüm yönetimi tek bir noktada topluyor. AC1200 hız desteği ve Bluetooth Smart gibi özelliklere sahip olan Google WiFi, Google OnHub’ın daha uygun fiyatlı bir alternatifi. Cihazda ayrıca 2.4 GHz ve 5 GHz desteği de mevcut.

Geçtiğimiz Aralık ayında piyasa çıkan Google WiFi'ın fiyatı ise 129 dolar. Ayrıca Google, Google WiFi'yı üçlü bir paket almanız durumda ise üç ürünü 387 dolar yerine 229 dolara satın almanızı sağlayarak yine şık bir harekete imza atıyor. Google WiFi, Google Store'un dışında Amazon, BestBuy ve Walmart üzerinden de satın alınabilme özelliğine sahip.

Google'ın ürünü ile ilgili tek olumsuz taraf ise Türkiye'de satışa sunulmaması. Şimdilik bunun nedeni bilinmese de ileride satışa sunulup sunulmayacağı da diğer bir merak konusu!