The Goal Without Plan is Just a Wish

iPhone 8 and iPhone 8 Plus!

1507296446_1526293790.jpg

06 10 2017

Apple, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ta, yepyeni cam tasarımını, şimdiye kadar kullanılan en güçlü ve en akıllı çipe sahip olma özelliğini, kablosuz şarj olanağını ve daha önce mümkün olmayan artırılmış gerçeklik deneyimlerini bir araya getiriyor.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ta Apple, "Bir akıllı telefonun hem önünde hem de arkasında şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam." vaadi ile beklentileri oldukça yükseltiyor.

Hem yeni 4.7 inç ve 5.5 inç Retina HD ekranları, renk uyumlu, havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeridi, yeni uzay grisi, gümüş, altın renk seçenekleri, suya, sıçramalara ve toza dayanıklılığı ile hem de oldukça yenilikçi özellikleri ile Apple, bekleyenlerini tam kalbinden vuruyor.

True Tone teknolojisi, geniş renk yelpazesi, daha derin pikseller, daha büyük ve daha hızlı sensör özelliği ile iPhone 8’in 12 MP kamerası çok daha gelişmiş özellikler içeriyor. iPhone 8 Plus'ta geniş açılı lens ve telefoto lens, hem optik yakınlaştırma özelliğine hem de fotoğrafları 10 kata, videoları ise 6 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliğini içeriyor.