The Goal Without Plan is Just a Wish

iPhone 8 and iPhone 8 Plus!

1507296446_1526293790.jpg

06 10 2017

In iPhone 8 and iPhone 8 Plus, Apple combines all-new glass design, the most powerful and smartest chip ever, wireless charging and augmented reality experiences that were never possible before.

On the iPhone 8 and iPhone 8 Plus, Apple says, "It's the most durable glass ever used in a smartphone, front and back." With its promise, it raises expectations considerably.

With its new 4.7-inch and 5.5-inch Retina HD displays, color-matched, aerospace industry-standard aluminum band, new space gray, silver, gold color options, splash and dust resistance, as well as highly innovative features, Apple catches its audience from the heart .

With True Tone technology, wide color gamut, deeper pixels, larger and faster sensor feature, the 12 MP camera of the iPhone 8 includes much more advanced features. The wide-angle lens and telephoto lens on iPhone 8 Plus includes both optical zoom and digital zoom of up to 10x for photos and 6x for videos.

e, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ta, yepyeni cam tasarımını, şimdiye kadar kullanılan en güçlü ve en akıllı çipe sahip olma özelliğini, kablosuz şarj olanağını ve daha önce mümkün olmayan artırılmış gerçeklik deneyimlerini bir araya getiriyor.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ta Apple, "Bir akıllı telefonun hem önünde hem de arkasında şimdiye kadar kullanılan en dayanıklı cam." vaadi ile beklentileri oldukça yükseltiyor.

Hem yeni 4.7 inç ve 5.5 inç Retina HD ekranları, renk uyumlu, havacılık ve uzay endüstrisi standartlarında alüminyum şeridi, yeni uzay grisi, gümüş, altın renk seçenekleri, suya, sıçramalara ve toza dayanıklılığı ile hem de oldukça yenilikçi özellikleri ile Apple, bekleyenlerini tam kalbinden vuruyor.

True Tone teknolojisi, geniş renk yelpazesi, daha derin pikseller, daha büyük ve daha hızlı sensör özelliği ile iPhone 8’in 12 MP kamerası çok daha gelişmiş özellikler içeriyor. iPhone 8 Plus'ta geniş açılı lens ve telefoto lens, hem optik yakınlaştırma özelliğine hem de fotoğrafları 10 kata, videoları ise 6 kata kadar dijital yakınlaştırma özelliğini içeriyor.